Banner alanı
Banner alanı

PUBG’yi de koronavirüsü vurdu!

Keremcem156

Yeni Deve
Deve Üye
Katılım
24 Mart 2020
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Gaziantep
Geçtiğimiz günlerde resmi Twitter sayfalarında açıklama yapan PUBG Corporation, koronavirüs nedeniyle son espor etkinlikleri olan PGS: Berlin’in ertelendiğini duyurdu.Konuyla alakalı PUBG Corporation aşağıdaki açıklamayı yaptı:

“PUBG Corporation, son zamanlarda Dünya Sağlık Örgütü tarafından küresel bir sağlık tehditi olarak ilan edilen Coronavirüs’ün yayılmasını aktif olarak izliyor.

Oyuncularımızın, çalışanlarımızın ve taraftarlarımızın sağlığının ve güvenliğinin en önemli önceliklerimiz olması sebebiyle, Nisan ayındaki PGS: Berlin etkinliğini erteleme kararını almak bizim için zor bir süreçti. Bölgesel elemelerin tarihlerinde ve saatlerinde de ayrıca değişikliğe gidilebilir. 2020 yılında dört PUBG küresel espor etkinliğini gerçekleştirme planımız halen geçerlidir ve PGS: Berlin’in ne zaman düzenlenebileceğine ilişkin seçenekleri aktif olarak araştırıyoruz.

Espor hayranları, oyuncular ve ekip için en iyi seçenekleri gözden geçirdikten sonra güncellemeleri paylaşacağız. Bu süreçte gösterdiğiniz sabır ve anlayış için teşekkür ederiz.”
 
Konu başlatan Benzer konular Forum Cevap Tarih
Teknoloji Haber 0
Üst